Strona główna sklepu

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Farby Jachtowe

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Nowości
Witam Nasze nowości.
Molti-RS Super
Molti-RS Super

36,00 zł

29,27 zł

szt.
MegaFiller Smooth
MegaFiller Smooth

196,89 zł

160,07 zł

EasyGloss
EasyGloss

166,60 zł

135,45 zł

szt.
MegaGloss
MegaGloss

264,20 zł

214,80 zł

YachtVarnish
YachtVarnish

201,90 zł

164,15 zł

Jaka bejca do drewna na zewnątrz? Podpowiadamy
Jaka bejca do drewna na zewnątrz? Podpowiadamy

Jaka bejca do drewna na zewnątrz? Podpowiadamy

Bejcowanie to jeden z najpopularniejszych i najczęściej praktykowanych sposobów wykańczania drewna. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką bejcę dobrać, poniżej udzielamy praktycznych wskazówek!

  1. Szczegóły dotyczące wyboru bejc
  2. Dobierz odpowiednią bejcę do drewna
  3. Co wyróżnia bejce do użytku zewnętrznego?
  4. Zacznij poszukiwania odpowiedniej bejcy

Szczegóły dotyczące wyboru bejc

W przypadku samodzielnych poszukiwań odpowiedniego produktu przydatna okaże się znajomość składu chemicznego dostępnych na rynku preparatów. To naprawdę istotne z uwagi na to, że każdy rodzaj drewna wymaga różnego sposobu działania. Dlaczego? Otóż poszczególny gatunek drewna może inaczej się wybarwiać. To z kolei oznacza, że można spodziewać się odmiennych rezultatów w przypadku różnych baz takich bejc. Zachęcamy do zapoznania się z sugestiami, które pomogą osiągnąć najlepsze rezultaty! Dobre bejce do drewna na zewnątrz pozwolą Ci przedłużyć okres świetności Twoich przedmiotów wykonanych z drewna.

Dobierz odpowiednią bejcę do drewna

Jeżeli zastanawiasz się, jaka bejca do drewna na zewnątrz będzie najlepsza, oto konkrety! W pierwszej kolejności upewnij się, czy produkt zapewni ochronę przed promieniowaniem UV i czy sprawdzi się do stosowania właśnie na zewnątrz. Taka informacja powinna być jasno przedstawiona na opakowaniu czy też w karcie technicznej produktu. Taki preparat jest łatwy w aplikacji i szybko schnie. Dzięki temu mogą po nią sięgać także te osoby, które nie mają dużego doświadczenia w zakresie renowacji drewnianych powierzchni. Sięgając po odpowiednią bejcę będziesz mógł nie tylko przedłużyć cykl życia posiadanych produktów z drewna, ale także nadasz im oryginalnego charakteru.

Co wyróżnia bejce do użytku zewnętrznego?

Skład chemiczny bejc przeznaczonych do wewnątrz różni się od tych, które zostały opracowane z myślą o stosowaniu w pomieszczeniach. W przypadku omawianych produktów dodano do nich środki zabezpieczające przed powstawaniem pleśni, która mogłaby pojawić się na skutek ekspozycji drewna na wilgoć. W przypadku drewnianych płotów czy mebli ogrodowych to wręcz naturalne warunki, które mogłyby sprzyjać pojawianiu się pleśni. Odporność na promieniowanie UV pozwoli uniknąć sytuacji, w której drewno mogłoby blaknąć w słońcu.

Zacznij poszukiwania odpowiedniej bejcy

Wykorzystaj ten sezon do znalezienia najlepszego produktu, a następnie przystąp do aplikacji. Biorąc pod uwagę, że ten proces nie wymaga od Ciebie specjalistycznych umiejętności, z pewnością poradzisz sobie z tym samodzielnie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl