Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Informacja o epidemii

W związku ze stanem epidemii informujemy,że terminy wszystkich dostaw a zwłaszcza dostawy farb konfekcjonowanych mogą ulec wydłużeniu.Za kłopoty przepraszamy.Ze swej strony robimy co możemy ale zdrowie ludzi jest dla nas najważniejsze.

Bestsellery
Emulsol RN Extra
Emulsol RN Extra
27,06 zł 22,00 zł
szt.
Kontakt

Olicon Delta 

Olicon Delta sp.z o.o.
ul.Budowlanych 23
80-298 Gdańsk
Biuro farb przemysłowych

mail główny : jotun@olicondelta.pl

Marek Jarząbek 
Kierownik biura 
tel. +48 58 76 10 147
m.jarzabek@olicon.com.pl 


Anna Ptaszkiewicz
specjalista d/s dostaw i logistyki 
tel. +48 58 76 10 148
a.ptaszkiewicz@olicon.com.pl


Dawid Krakowiak
doradca handlowo-techniczny
tel. +48 58 76 10 144
tel kom. +48 605 054 836
d.krakowiak@olicon.com.pl

Biuro Handlowe Kraków

Maria Sihinkiewicz 
Kierownik Biura Regionalnego w Krakowie 
kom.: +48 601 772 632 
tel./fax: +48 12 292 68 05
m.sihinkiewicz@olicon.com.pl


Szymon Toboła 
doradca handlowo-techniczny 
tel.+48 601 417 229 
s.tobola@olicon.com.pl

Biuro Farb Proszkowych

Kontakt główny

Izabela Oziembłowska-Klein
Specjalista ds. sprzedaży
kom.+48 601 621 033
tel. +48 58 76 10 130
i.oziemblowska-klein@olicon.com.pl

Handlowcy:

Polska Centralna

Ryszard Sidor
Doradca Handlowo - Techniczny
kom. +48 601 645 711
tel. +48 58 76 10 132
r.sidor@olicon.com.pl

Polska Wschodnia

Paweł Szczesiak
Przedstawiciel Handlowy
kom.+48 601 621 033
tel. +48 58 76 10 131
p.szczesiak@olicon.com.pl

Polska Zachodnia

Michalina Szatrowska
Przedstawiciel Handlowy
kom. +48 601 728 770
tel. +48 58 76 10 133
m.szatrowska@olicon.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl