Strona główna sklepu

Kolory Farby RAL

ralownik

 

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Informacja o epidemii

W związku ze stanem epidemii informujemy,że terminy wszystkich dostaw a zwłaszcza dostawy farb konfekcjonowanych mogą ulec wydłużeniu.Za kłopoty przepraszamy.Ze swej strony robimy co możemy ale zdrowie ludzi jest dla nas najważniejsze.

Bestsellery
Emulsol RN Extra
Emulsol RN Extra
27,06 zł 22,00 zł
szt.

Z produktów do malowania wewnątrz posiadamy na chwilę obecną 2 produkty:

1.Jotun Panellakk półpołyskową glazurę akrylową na bazie wody

2.SensVegg / Panel / List 07 to wodorozcieńczalna akrylowa farba emulsyjna do użytku wewnętrznego. 

 

PANELLAKK to półpołyskowa glazura akrylowa na bazie wody, wolna od szkodliwych substancji. To jest dobre dla twojego zdrowia i naszego środowiska. Ta glazura nadaje się do bezbarwnych lub kolorowych, otwartych dyfuzyjnie powłok we wnętrzach, szczególnie na elementach z drewna iglastego i twardego, takich jak panele, listwy, okładziny sufitowe, panele ścienne. Ale PANELLAKK doskonale nadaje się również do barwienia / glazurowania podłóg drewnianych, które są następnie pokrywane lakierem parkietowym. Profesjonalna glazura firmy JOTUN zapewnia wysokiej jakości ochronę UV, która znacznie opóźnia żółknięcie koloru drewna. Oznacza to dłuższe odstępy między remontami i ochronę jakości życia. Uzyskuje się szlachetny, jedwabiście matowy wygląd powierzchni. Warstwa szkliwa jest sprawdzana pod kątem odporności na ślinę i pot i spełnia najwyższe wymagania. PANELLAKK schnie szybko i dlatego jest łatwy w obróbce. Powłoka jest pyłosucha po 30 minutach i po ok. 1 godzinie może być malowana. Aby sprostać dzisiejszym wymaganiom, PANELLAK jest oczywiście w 100% wolny od rozpuszczalników.

SENS Vegg / panel / lista 07
Kolor przyjazny dla zdrowia. Opracowany wspólnie z NAAF (Norweskie Stowarzyszenie Alergii i Astmy).


SensVegg / Panel / List 07 to wodorozcieńczalna akrylowa farba emulsyjna do użytku wewnętrznego. Jako podkład i nawierzchnia do ścian i sufitów wykonanych z szerokiej gamy materiałów, takich jak tynki cementowe, wapienne, neutralizowane powierzchnie betonowe, płyty pilśniowe, kamień, tapety, powierzchnie drewniane i z włókna szklanego. Produkt charakteryzuje się szybkim wysychaniem, przyjemnym przetwarzaniem, jest mocno kryjący i w 100% wolny od rozpuszczalników. Alergia testowana przez NAAF (Norweskie Stowarzyszenie Alergii i Astmy).
Nawet wrażliwe pomieszczenia, takie jak sypialnie i pokoje dziecięce, mogą być używane tego samego dnia!.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl