Strona główna sklepu

Kolory Farby RAL

ralownik

 

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Farby Jachtowe

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Specjalistyczne farby i powłoki JOTUN - profesjonalne farby przemysłowe

Sklep sprzedaje profesjonalne farby Norweskiej firmy Jotun.Jednego z liderów branży farb antykorozyjnych.Udało się nam znaleźć zastosowanie tych wybitnie profesjonalnych produktów do użytku każdego z nas.

 Grupa farb i lakierów oraz bejc do zewnętrznej ochrony drewna

Bejce i Lakiery Do Drewna

Lakiery Jotun

Posiadamy w ofercie zarówno farby kryjące takie jak np:

Jotun Demidekk Ultimate Tackfarg,

Malując Demidekk, korzystasz z 40-letniego doświadczenia - Demidekk jest używany do ochrony skandynawskich domów drewnianych od 1972 roku. W tym samym okresie firma Jotun zdobyła praktyczne doświadczenie, jak Demidekk radzi sobie ze skandynawskim klimatem. Udało się to osiągnąć dzięki testom oraz dzięki kontaktom z tysiącami zadowolonych klientów korzystających z Demidekk. Oryginalnym produktem był Demidekk Täcklasyr, drewno otrzymało dobre zabezpieczenie poprzez aplikację a produkt wyznaczył zupełnie nowe standardy na rynku. Seria Demidekk ma teraz zupełnie nowego członka w postaci Demidekk Ultimate Helmatt. Opiera się na tych samych zasadach, co wszyscy jego poprzednicy. Ma najdłuższy możliwy okres trwałości.
Doskonała ochrona i doskonała stabilność koloru - wszyscy wiemy, że północ stawia wysokie wymagania domom z silnymi wahaniami klimatycznymi. Wreszcie okładzina zewnętrzna i okna wykonane z drewna, które rok po roku stawiają czoła każdej pogodzie. Twój dom musi wytrzymać jesienny deszcz, siarczysty mróz zimą i, co nie mniej ważne, destrukcyjne działanie promieniowania słonecznego latem. Więc świetnie się czuje, gdy twój dom jest odmalowywany. Wybierz Demidekk, a będziesz mógł dłużej cieszyć się tym uczuciem. Ponieważ minie dużo czasu, zanim będziesz musiał ponownie odmalować swój dom.

Jak i bejce transparentne takie jak np:

Jotun Trebitt Oljebeis,

Niezabezpieczone drewno na zewnątrz jest narażone na zniszczone przez wiele czynników. Energetyczne promienie UV uszkadzają nie tylko ludzką skórę, ale także ważną część drewna - lignina - w bardzo krótkim czasie. Pozyskiwanie drewna odbywa się teraz przez cały rok, również w okresie wegetacyjnym. Ze względu na warunki sprzyjające wzrostowi, takie jak budowa plantacji i nawożenie, drewno rośnie znacznie szybciej – z wyraźnie szerszymi słojami rocznymi. Destrukcyjnemu działaniu wody, powietrza i światła zapobiega długotrwały efekt systemu malarskiego pigmentowanego VISIR OLJEGRUNNING lub JOTUN TREGRUNNING bezbarwnego i TREBITT LASUR. Oprócz szarzenia drewna degradacja ligniny prowadzi również do zwiększonej absorpcji wody. Klasyczny TREBITT LASUR na bazie rozpuszczalnika zawiera wysokiej jakości pigmenty UV, które zapewniają wszechstronną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dłuższą żywotność uzyskuje się przy odcieniach od średnich do ciemniejszych. Spoiwa długoolejowe nadają powłokom TREBITT LASUR doskonałą elastyczność. Zmniejsza to jednak naturalną odporność i jakość drewna. Dodatkowo drewno jest naturalnie rozkładane przez mikroorganizmy, głównie grzyby. TREBITT LASUR nie jest bardzo podatny na działanie mikroorganizmów i grzybów powierzchniowych. Dlatego wskazane jest wstępne przygotowanie drewna wysokiej jakości podkładem (VISIR OLJEGRUNNING PIGMENTERT lub JOTUN TREGRUNNING KLAR) niezbędny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl