Strona główna sklepu

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Informacja o epidemii

W związku ze stanem epidemii informujemy,że terminy wszystkich dostaw a zwłaszcza dostawy farb konfekcjonowanych mogą ulec wydłużeniu.Za kłopoty przepraszamy.Ze swej strony robimy co możemy ale zdrowie ludzi jest dla nas najważniejsze.

Farby proszkowe wprowadzenie

Nigdy dość o farbach proszkowych

Choć technologia farb proszkowych jest już z nami dość długo na rynku , to cały czas należy pamiętać , że malowanie proszkowe jest złożonym procesem technologicznym.

Jeżeli dochodzi do sytuacji awaryjnych i malujemy od dłuższego czasu to tego typu sytuacje są dla nas niejako normalnością do której przywykliśmy i które potrafimy rozwiązać niejako od ręki.

W momencie w którym tego doświadczenia nam brakuje zaczynamy szukać podejrzanych i najczęściej wskazujemy jako winnego powłokę proszkową – często niesłusznie.
Zaczynamy niejako przy okazji słuchać rad innych co z większym lub mniejszym efektem przynosi skutki .

Dlatego jako firma Olicon Delta zawsze staramy się doradzić klientowi nie tylko odpowiednie rozwiązanie w kontekście doboru produktu , ale też pozostajemy z nim na trasie dalszej przygody z malowaniem , szczególnie w przypadkach gdy zaczynają pojawiać się problemy.


W następnych seriach artykułu postaramy się wskazać najczęstsze problemy wynikające z malowania proszkowego oraz metody ich rozwiązywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl