Strona główna sklepu

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Informacja o epidemii

W związku ze stanem epidemii informujemy,że terminy wszystkich dostaw a zwłaszcza dostawy farb konfekcjonowanych mogą ulec wydłużeniu.Za kłopoty przepraszamy.Ze swej strony robimy co możemy ale zdrowie ludzi jest dla nas najważniejsze.

Bestsellery
Emulsol RN Extra
Emulsol RN Extra
31,98 zł 26,00 zł
szt.
Farby proszkowe wprowadzenie

Nigdy dość o farbach proszkowych

Choć technologia farb proszkowych jest już z nami dość długo na rynku , to cały czas należy pamiętać , że malowanie proszkowe jest złożonym procesem technologicznym.

Jeżeli dochodzi do sytuacji awaryjnych i malujemy od dłuższego czasu to tego typu sytuacje są dla nas niejako normalnością do której przywykliśmy i które potrafimy rozwiązać niejako od ręki.

W momencie w którym tego doświadczenia nam brakuje zaczynamy szukać podejrzanych i najczęściej wskazujemy jako winnego powłokę proszkową – często niesłusznie.
Zaczynamy niejako przy okazji słuchać rad innych co z większym lub mniejszym efektem przynosi skutki .

Dlatego jako firma Olicon Delta zawsze staramy się doradzić klientowi nie tylko odpowiednie rozwiązanie w kontekście doboru produktu , ale też pozostajemy z nim na trasie dalszej przygody z malowaniem , szczególnie w przypadkach gdy zaczynają pojawiać się problemy.


W następnych seriach artykułu postaramy się wskazać najczęstsze problemy wynikające z malowania proszkowego oraz metody ich rozwiązywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl