Strona główna sklepu

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Farby Jachtowe

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Nowości
Witam Nasze nowości.
Molti-RS Super
Molti-RS Super

36,00 zł

29,27 zł

szt.
Wagner -malowanie natryskowe
Wagner -malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe dachów – oszczędź swój czas!

 

Malowanie dachów to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, gdy występują na nim wszelkie nierówności, zakamarki, czy wgłębienia. Malując dach metodą tradycyjną, może to stanowić ogromne wyzwanie.

Dlatego doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu można zaoszczędzić mnóstwo czasu jest zastosowanie profesjonalnego agregatu malarskiego Wagner.

Zastosowanie agregatu pozwoli na malowanie nawet 2-3 krotnie szybsze niż metodą tradycyjną. To niezwykle cenne, zwłaszcza gdy w kolejce czeka wielu inwestorów, a także gdy warunki atmosferyczne wymagają od nas szybkiego działania.

Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego agregatu i jego parametrów, do tego zadania.

  • Pamiętaj, że do malowania dachów potrzebujesz wysokowydajnego urządzenia, ważne aby było to minimum 2 l/min. Każdy z profesjonalnych agregatów malarskich spełnia ten warunek.
  • Są urządzenia, które mogą pracować z wężem o długości nawet 40 metrów. Możesz skorzystać z tej opcji, jeśli nie chcesz zabierać ze sobą urządzenia na górę. Wówczas wybierz agregat o wydajności minimum 2,5 l/min.
  • Dobierz odpowiednią dyszę do materiału, którym będziesz malować. Szeroka gama akcesoriów Wagner z pewnością spełni Twoje oczekiwania!
  • Pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa! Nigdy nie pracuj na wysokości bez zabezpieczenia. Przy malowaniu natryskowym warto założyć maskę i okulary ochronne.
  • Odpowiednio oczyść powierzchnię, możesz użyć do tego myjki wysokociśnieniowej. Zapoznaj się również ze wskazówkami producenta materiału, który będziesz stosował.
  • Kiedy miejsce pracy jest dobrze przygotowane, wykonaj test natrysku i odpowiednio ustaw urządzenie do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.
  • Ważne, aby malowanie zostało wykonane dwukrotnie, aby mieć pewność, że powierzchnia będzie odpowiednio zabezpieczona.

Nie wiesz jakie urządzenie do malowania natryskowego wybrać? Doradcy techniczno-handlowi Wagner są do Twojej dyspozycji! https://wagner-polska.com.pl/kontakt

Malowanie natryskoe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl