Strona główna sklepu

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Farby Jachtowe

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Nowości
Witam Nasze nowości.
Molti-RS Super
Molti-RS Super

36,00 zł

29,27 zł

szt.
Zabezpieczanie posadzek farbą epoksydową
Zabezpieczanie posadzek farbą epoksydową

Czym są farby epoksydowe?

Zabezpieczenie posadzek jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie są one narażone na działanie toksycznych płynów i substancji trudnych do usunięcia. Wybór odpowiedniego środka chroniącego posadzki jest kluczowym aspektem w warsztatach, przedsiębiorstwach produkcyjnych czy chemicznych. Stosując farbę epoksydową z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że posadzka będzie bardzo dobrze chroniona.

Czym są farby epoksydowe?

Farby epoksydowe dostępne w naszym sklepie to produkty składające się z syntetycznej żywicy epoksydowej oraz utwardzacza. Połączenie tych dwóch składników tworzy farby epoksydowe. Zakupując farbę z naszego sklepu, należy pamiętać, że nie przypomina ona lekkich farb akrylowych, które stosuje się najczęściej przy malowaniu domów.

Czy farby epoksydowe wykazują właściwości toksyczne?

Farby epoksydowe nie są toksyczne, dlatego można je stosować na powierzchniach, w których przebywają ludzie. Mimo wszystko jednak stosowanie farb tego typu wymaga środków ostrożności. Opary żywicy epoksydowej będącej elementem składowym mogą działać drażniąco na oczy oraz skórę. Z tego względu stosując farbę epoksydową zakupioną w naszym sklepie, zalecamy zastosowanie środków ochrony osobistej w formie rękawiczek oraz okularów ochronnych. Co prawda kontakt z farbą epoksydową nie musi powodować podrażnień skóry oraz oczu, jednak rekomendujemy swoim klientom zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Szukasz farb epoksydowych? Sprawdź naszą ofertę!

Jakie zastosowanie mają farby epoksydowe?

Farby epoksydowe dostępne w naszym sklepie zabezpieczają powierzchnie metalowe, ocynkowane, betonowe oraz glazurowane. Dzięki swoim właściwościom, farby epoksydowe powstrzymują degradacyjny wpływ substancji chemicznych wylanych na posadzkę. Jako profesjonaliści rekomendujemy stosowanie takich farb w budynkach przemysłu spożywczego oraz warsztatach samochodowych, gdzie często dochodzi do wylania agresywnych substancji, paliw czy olejów. W takich obiektach ochrona posadzek oraz maszyn jest szczególnie istotne dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jeśli Państwo potrzebują pomocy w dobraniu konkretnej farby lub chcą się upewnić, czy zastosowanie takiej farby będzie zasadne w danym przypadku, prosimy o kontakt.

Właściwości farb epoksydowych

Jeśli Państwo szukają farb o dobrej przyczepności do podłoża, to właśnie Państwo znaleźli sklep z takimi produktami. Należy pamiętać, że farby tego typu nie mają na celu zwiększenia estetyki powierzchni, lecz ochronę posadzki oraz maszyn. Jeśli Państwu zależy jednak na dobrym wyglądzie w swojej ofercie, posiadamy farbę epoksydową barwioną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl