Strona główna sklepu

Kolory Farby RAL

ralownik

 

Malowanie dachów

Malowanie dachów

 

Poradnik Malowania dachu

Poradnik malowana

 

Elewacje drewniane

Farby Jotun do drewna elewacje drewniane

Mola i pomosty

Farby firmy Jotun molo

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby Jotun do drewna podbitki dachowe

Płoty i altanki

Farby Jotun do malowania altanek

Farby Proszkowe
Informacja o epidemii

W związku ze stanem epidemii informujemy,że terminy wszystkich dostaw a zwłaszcza dostawy farb konfekcjonowanych mogą ulec wydłużeniu.Za kłopoty przepraszamy.Ze swej strony robimy co możemy ale zdrowie ludzi jest dla nas najważniejsze.

Specjalistyczne farby i powłoki JOTUN - profesjonalne farby przemysłowe

Sklep sprzedaje profesjonalne farby Norweskiej firmy Jotun.Jednego z liderów branży farb antykorozyjnych.Udało się nam znaleźć zastosowanie tych wybitnie profesjonalnych produktów do użytku każdego z nas.

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Polecamy Państwu pełną paletę farb i lakierów do zewnętrznej ochrony elewacji drewnianych.
Specjalny skład i technika malowania kompleksowego pozwala na osiąganie okresów przemalowań
nawet kilkunastoletnich co w przypadku farb do drewna jest nieosiągalne dla konkurencji

Ochrona drewna

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna

Farby i lakiery oraz bejce do ochrony drewna podzieliliśmy na:

Farby wewnętrzne

Farby i lakiery do gruntowania

Bejce i lakiery do drewna

Detergenty i Środki Czyszczące

Posiadamy w ofercie zarówno farby kryjące takie jak np:

Jotun Demidekk Ultimate Tackfarg,

Malując Demidekk, korzystasz z 40-letniego doświadczenia - Demidekk jest używany do ochrony skandynawskich domów drewnianych od 1972 roku. W tym samym okresie firma Jotun zdobyła praktyczne doświadczenie, jak Demidekk radzi sobie ze skandynawskim klimatem. Udało się to osiągnąć dzięki testom oraz dzięki kontaktom z tysiącami zadowolonych klientów korzystających z Demidekk. Oryginalnym produktem był Demidekk Täcklasyr, drewno otrzymało dobre zabezpieczenie poprzez aplikację a produkt wyznaczył zupełnie nowe standardy na rynku. Seria Demidekk ma teraz zupełnie nowego członka w postaci Demidekk Ultimate Helmatt. Opiera się na tych samych zasadach, co wszyscy jego poprzednicy. Ma najdłuższy możliwy okres trwałości.
Doskonała ochrona i doskonała stabilność koloru - wszyscy wiemy, że północ stawia wysokie wymagania domom z silnymi wahaniami klimatycznymi. Wreszcie okładzina zewnętrzna i okna wykonane z drewna, które rok po roku stawiają czoła każdej pogodzie. Twój dom musi wytrzymać jesienny deszcz, siarczysty mróz zimą i, co nie mniej ważne, destrukcyjne działanie promieniowania słonecznego latem. Więc świetnie się czuje, gdy twój dom jest odmalowywany. Wybierz Demidekk, a będziesz mógł dłużej cieszyć się tym uczuciem. Ponieważ minie dużo czasu, zanim będziesz musiał ponownie odmalować swój dom.

Bejce transparentne takie jak np:

Jotun Trebitt Oljebeis,

Niezabezpieczone drewno na zewnątrz jest narażone na zniszczone przez wiele czynników. Energetyczne promienie UV uszkadzają nie tylko ludzką skórę, ale także ważną część drewna - lignina - w bardzo krótkim czasie. Pozyskiwanie drewna odbywa się teraz przez cały rok, również w okresie wegetacyjnym. Ze względu na warunki sprzyjające wzrostowi, takie jak budowa plantacji i nawożenie, drewno rośnie znacznie szybciej – z wyraźnie szerszymi słojami rocznymi. Destrukcyjnemu działaniu wody, powietrza i światła zapobiega długotrwały efekt systemu malarskiego pigmentowanego VISIR OLJEGRUNNING lub JOTUN TREGRUNNING bezbarwnego i TREBITT LASUR. Oprócz szarzenia drewna degradacja ligniny prowadzi również do zwiększonej absorpcji wody. Klasyczny TREBITT LASUR na bazie rozpuszczalnika zawiera wysokiej jakości pigmenty UV, które zapewniają wszechstronną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dłuższą żywotność uzyskuje się przy odcieniach od średnich do ciemniejszych. Spoiwa długoolejowe nadają powłokom TREBITT LASUR doskonałą elastyczność. Zmniejsza to jednak naturalną odporność i jakość drewna. Dodatkowo drewno jest naturalnie rozkładane przez mikroorganizmy, głównie grzyby. TREBITT LASUR nie jest bardzo podatny na działanie mikroorganizmów i grzybów powierzchniowych. Dlatego wskazane jest wstępne przygotowanie drewna wysokiej jakości podkładem (VISIR OLJEGRUNNING PIGMENTERT lub JOTUN TREGRUNNING KLAR) niezbędny.

Polecamy farbę podkładową do drewna:

Visir Oljegruning Klar.Nowa nazwa Tregrunning Klar

JOTUN Tregrunning Klar to bezbarwny podkład do drewna na bazie rozpuszczalnika do malowania. JOTUN Tregrunning Klar jest wyposażony w przezroczysty filtr UV i dlatego nadaje się nie tylko do kryjących kolorów drewna, ale przede wszystkim do glazury. Dobre działanie hydrofobowe JOTUN Tregrunning Klar opiera się na zastosowaniu długoolejowych żywic alkidowych z dodatkiem chińskich olejów do drewna. Utrwala luźne włókna drzewne. Daje to bardzo dobrą penetrację podkładu. JOTUN Tregrunning Klar nadaje się zarówno do nowego, jak i starego drewna na zewnątrz.

Z farb do malowania wewnątrz oferujemy jeden produkt:

Panellakk

PANELLAKK to półpołyskowa glazura akrylowa na bazie wody, wolna od szkodliwych substancji. Produkt przyjazny dla naszego środowiska. Ta glazura jest odpowiednia do bezbarwnych lub kolorowych, otwartych dyfuzyjnie powłok we wnętrzach, szczególnie na elementach z drewna iglastego i twardego, takich jak panele, listwy, okładziny sufitowe, panele ścienne. Ale PANELLAKK doskonale nadaje się również do barwienia / glazurowania podłóg drewnianych, które są następnie pokrywane lakierem parkietowym.

Zapraszamy do naszego bloga https://jotun.olicondelta.pl/pl/n/list

oraz na konto na facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100089621331550

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl